Sklep Jubilerski SUNDIAMORE

ul. Piłsudskiego 38a,
05-410 Józefów

+48 534 707 777
sklep@sundiamore.pl

Godziny otwarcia są niestandardowe, dlatego prosimy zawsze umówić się z nami na spotkanie telefonicznie, na określony dzień i godzinę.

  • Moje konto
  • 0,00 
  • (0) Koszyk

Dwukolorowe obrączki – hit 2022 roku czy przerost formy nad treścią?

Nie ulega wątpliwości, że trendy modowe w branży jubilerskiej zmieniają się równie szybko, jak i te w branży odzieżowej. W 2022 roku szczególnie dużą popularnością cieszą się dwukolorowe obrączki z białego i żółtego złota. Takie modele niesamowicie wyglądają praktycznie na każdym palcu – zarówno męskim, jak i damskim. Zastanawiasz się nad zakupem takich obrączek ze złota? Sprawdź, jak wybrać najlepsze modele i ile kosztują dwukolorowe obrączki ślubne!

Obrączki ślubne dwukolorowe – stylistyka, która przyciąga!

Jeśli szukasz obrączek ślubnych, które będą mocno niestandardowe i przyciągną uwagę praktycznie każdego, koniecznie postaw na modele dwukolorowe. Takie obrączki są najczęściej wykonane ze złota białego i żółtego próby 585. Tego typu modele występują zarówno w klasycznych formach, jak np. obrączki ślubne Sentimento, jak i nieco bardziej nowoczesnych łączeniach. 

Połączenie dwóch kolorów złota na jednej obrączce to świetny sposób, aby wyróżnić ją spośród innych i stworzyć naprawdę niepowtarzalny model, którego nie będzie miał nikt inny na całym świecie. Cenisz sobie ponadczasowy styl biżuterii – nie tylko jeśli chodzi o obrączki ślubne? W takim razie białe i żółte złoto połączone ze sobą na pewno spełni wszelkie Twoje oczekiwania.

Jakie obrączki dwukolorowe są warte uwagi? Trendy 2022

Obecnie świetną opcją, na obrączki ślubne są modele takie, jak Splendor Heart lub Kręgi Szczęścia. To przede wszystkim ciekawe połączenie dwóch barw złota próby 585 wraz z delikatnym wykończeniem. Obrączki tego typu są płaskie od zewnątrz i składają się z dwóch idealnie dopasowanych do siebie złotych pasków. To symbolizuje nierozerwalność związku małżeńskiego, a więc dla osób uwielbiających nawiązania do symboliki takie modele będą doskonałym wyborem. Trendy 2022 jasno wskazują też, że dwukolorowe obrączki ślubne świetnie komponują się z brylantami, które dodają im nie tylko ponadczasowego stylu, ale także zwiększają znacząco ich wartość.

obrączki ślubne dwukolorowe splendor heart

A może chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jakie są różnice poszczególnych kolorów i ocieni złota? W takim razie sprawdź wpis blogowy: Odcienie i kolory złota.

Inne modele obrączek ślubnych w dwóch kolorach, które są szczególnie polecane w 2022 roku, to:

  • Obrączki ślubne Białe Fenne – to modele, które w przypadku damskiej odmiany ozdobione są brylantami, natomiast męska obrączka charakteryzuje się prostotą. Te obrączki są wykonane w większości z białego złota, natomiast tylko na rantach zastosowano żółte złoto, które doskonale dopełnia całość ich stylizacji.
  • Obrączki ślubne z brylantami Sentymenty Serca – to kolejna propozycja połączenia białego i żółtego złota. W tym przypadku sytuacja wygląda odwrotnie, aniżeli dla modelu Fenne. Większość powierzchni obrączek to żółte złoto, natomiast obrzeża są pokryte białym złotem próby 585. 
  • Obrączki ślubne Swing – można śmiało powiedzieć, że to model obrączek ślubnych dla najbardziej wymagających osób, ceniących sobie innowacyjny wygląd. Nierówna powierzchnia, obłe kształty oraz przepiękne wykończenie połączenia białego i żółtego złota to główne cechy wyróżniające ten model obrączek.

Teraz już wiesz, jakie modele obrączek ślubnych dwukolorowych są szczególnie polecane i chętnie wybierane przez młode małżeństwa. Oczywiście więcej ciekawych modeli w naprawdę dobrych cenach i wysokiej jakości wykonania znajdziesz tutaj. Pamiętaj jednak, aby przed finalizacją zamówienia dobrze sprawdzić rozmiar palca zarówno panny młodej, jak i pana młodego. Dzięki temu zamówione obrączki na pewno będą doskonale pasować na każdy palec.

Czy dwukolorowe obrączki pasują do wszystkiego?

Można powiedzieć, że topowe modele obrączek dwukolorowych świetnie pasują zarówno do srebrnej, jak i do złotej biżuterii. Decydując się na takie obrączki ślubne, na pewno bez żadnego problemu założysz do nich swoją ulubioną kolię z białego złota lub przepiękny pierścionek zaręczynowy. Warto też wiedzieć, że zarówno tradycyjne, jak i dwukolorowe obrączki występują z soczewką, a także bez niej. Modele soczewkowe są wygodniejsze w noszeniu i zapobiegają odparzeniom, szczególnie podczas noszenia obrączek latem.

Sprawdź: Dlaczego lepiej wybrać obrączki soczewkowe?

Pamiętaj, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji obejrzeć kilka modeli dwukolorowych obrączek i dopiero na podstawie inspiracji oraz własnych preferencji wybrać najlepsze obrączki ślubne dostępne w sprzedaży. Ceny tego typu obrączek małżeńskich również są odpowiednio wyższe. Najbardziej ozdobne oraz wyrafinowane modele to wydatek nawet na poziomie ponad 10 000 złotych. Czy warto inwestować taką kwotę w obrączki? Zdecydowanie tak, szczególnie że jest to jednorazowy wydatek – często nawet na całe życie.

metody płatności

Sklep Jubilerski online - SUNDIAMORE