Sklep Jubilerski SUNDIAMORE

ul. Piłsudskiego 38a,
05-410 Józefów

+48 534 707 777
sklep@sundiamore.pl

Godziny otwarcia są niestandardowe, dlatego prosimy zawsze umówić się z nami na spotkanie telefonicznie, na określony dzień i godzinę.

  • Moje konto
  • 0,00 
  • (0) Koszyk

Bezpieczeństwo płatności

We współczesnym świecie Internet jest nie tylko wspaniałym narzędziem umożliwiającym łączność na wielu płaszczyznach ludziom z każdego miejsca na Ziemi. Internet to także pole manewru dla złośliwych przestępców, którzy wykorzystają najmniejszą słabość serwisów internetowych do swoich samolubnych celów. Z tego powodu bardzo ważnym jest zabezpieczenie swoich wrażliwych danych w sposób możliwie jak najlepszy i najskuteczniejszy.

Dbając o naszych Klientów i ich bezpieczeństwo w sieci Internet korzystamy z usługi szyfrowania danych za pomocą protokołów SSL. Podczas podawania danych zaobserwujecie Państwo w pasku adresu na samym początku zamkniętą kłódeczkę i skrót HTTPS, który świadczy o włączonej usłudze szyfrowania danych przesyłanych do naszego sklepu. 

payment-logo-dlugie3.png

Dzięki naszym staraniom możesz dokonywać bezpiecznych zakupów korzystając z różnych dostępnych kanałów płatności. Od Ciebie zależy jaką drogę wybierzesz. My ze swojej strony

ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH ZAKUPÓW!!!

metody płatności

Sklep Jubilerski online - SUNDIAMORE