Sklep Jubilerski SUNDIAMORE

ul. Piłsudskiego 38a,
05-410 Józefów

+48 534 707 777
sklep@sundiamore.pl

Godziny otwarcia są niestandardowe, dlatego prosimy zawsze umówić się z nami na spotkanie telefonicznie, na określony dzień i godzinę.

  • Moje konto
  • 0,00 
  • (0) Koszyk

Indywidualne projekty

  Jeżeli szukasz czegoś wyjątkowego i oferty sklepów jubilerskich odbiegają od Twoich wyobrażeń o wspaniałej biżuterii, W SUNDIAMORE możesz zamówić wykonanie wymarzonych klejnotów według indywidualnego projektu.

  Zalety takiego realizowania swoich biżuteryjnych pragnień są ogromne. Przede wszystkim produkt, który powstaje na Twoje indywidualne zamówienie jest jedyny na świecie. Stajesz się posiadaczką wyrobu jubilerskiego który powstał w jednym egzemplarzu, co czyni Twój wizerunek jeszcze bardziej wyjątkowym.

  Dla przykładu, jakiekolwiek produkty ekskluzywne jak zegarki, biżuteria, samochody, które powstały w seriach po tysiąc sztuk uważa się za limitowane i nadaje się im przez to wyższą wartość. Wyobraź sobie jak byłby wyceniony taki produkt, wykonany w JEDNYM egzemplarzu! A właśnie taką ofertę mamy dla Ciebie i to w bardzo przystępnej cenie! Zatem, jeżeli masz marzenia, relizuj je! Pomożemy ci w tym dodając do Twoich własnych pomysłów nasze doświadczenie i fachowe porady. Od tej pory takie określenia dotyczące biżuterii, jak “wyjątkowy, niepowtarzalny, oryginalny, jedyny” nie będą już zwykłą mrzonką. Nasz warsztat jubilerski sprosta każdemu nowemu wyzwaniu. Zrobimy wszystko, żeby Twoja biżuteria była naprawdę wyjątkowa!

   Wszystko zaczyna się od pasji. Biżuteria to możliwość otwierania relacji i dbania o nie, może być ona zatem ważnym elementem naszego życia. Jeżeli jesteś mężczyzną, pomyśl ile radości możesz przysporzyć swojej kobiecie podarowując jej zaprojektowany przez Ciebie wyrób jubilerski! Taki prezent jest naprawdę niezwykły, to jakbyś podarował cząstkę siebie, zamknął w małej przestrzeni i sprawił, że przetrwa wieki. Nie jest to magia, ale siła intencji, jaką uruchomisz do tworzenia swojego prezentu będzie tym większa im więcej będzie Twojego zaangażowania w powstanie takiego dzieła. Oczywiście na każdym etapie będziemy asystować Tobie dodając od siebie nasze doświadczenie w branży jubilerskiej i profesjonalny warsztat.

   Jeżeli jesteś Kobietą, z całą pewnością lubisz ozdoby, które potrafią przykuć uwagę swoją wyjątkowością, ciekawym projektem, połączeniem pasji, fascynacji i miłości do pięknych rzeczy. Im bardziej wyjątkowy jest taki przedmiot, tym bardziej staje się obiektem obserwacji i wzbudza zaciekawienie. Nie musi to być coś ogromnego, z wielkimi diamentami, czy wykonanego z dużej ilości złota. Rzeczy filigranowe również potrafią zachwycać, jeśli powstają z pasji, zaangażowania i pomysłowości. Cieszą całe lata i nigdy się nie nudzą. Ich wartość stale rośnie w przeciwieństwie do modowych hitów, które po sezonie zalegają w szufladzie albo nawet wyściełają kosze. Inaczej jest z biżuterią na indywidualne zamówienie. Taka biżuteria podkreśla Twój charakter i oryginalność, wyróżnia, dodaje Ci pewności siebie i podnosi Twój wizerunek.

   Pewien mężczyzna przyszedł do nas abyśmy pomogli mu wybrać prezent dla jego żony który chciałby podarować jej z okazji urodzenia mu syna. Takie wydarzenie w życiu mężczyzny jest niezwykle radosne i potrafi przewrócić sprawy i bieg życia do góry nogami! Mężczyzna ten poprosił nas, aby prezent był godny tego wydarzenia, które jeszcze bardziej scaliło ich fantastyczny związek. Razem rozpoczęliśmy opracowanie pierścionka, który miałby godnie upamiętnić ten cudowny moment narodzin potomka i jednocześnie wyrazić wdzięczność dla jego żony. Po godzine powstał projekt, który wszyscy jednogłośnie uznaliśmy za odpowiedni. Wykonanie go zajęło nam dwa tygodnie, ale warto było czekać. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania klienta! To był wspaniały dar dla jego małżonki, w którym była cząstka jego samego. Przy takim fantastycznym prezencie żaden inny nie może się równać!

   Kobieta jest prezesem dużej firmy. W jej branży często organizuje się wyjazdy na szkolenia i prezentacje, a tłum gości i zwiedzających na takich wydarzeniach sprzyja potrzebie podkreślenia swojej indywidualności i oryginalności. Kobieta poprosiła o wykonanie naszyjnika, który pozwoli zapamiętać ją od pierwszej sekundy, nawet wśród tysiąca ludzi. Zadanie to okazało się niełatwe, jednak nasze zaangażowanie w projekt i nasza pasja sprawiły, że zadowolenie tej Klientki było nie do opisania! Naszyjnik nie tylko błyskawicznie przykuwa uwagę, ale podkreśla jej kobiecość, niczym korona na głowie królowej, od razu, bez słów uwypukla, że w grupie jej pięknych hostess ona jest tam najważniejsza. Od tej pory każdy potencjalny kontrachent na targach zwraca się do niej jak pokorny sługa do swojej królowej:)

   Jak wiesz, biżuteria od tysięcy lat towarzyszyła człowiekowi i służyła do pokreślania swojego ja, swojego statusu, oryginalności, wyrażania siebie, do otwierania relacji i dbania o nie. Czasy przemysłu i produkcji masowej zaburzyły nieco te wypracowane od tysiącleci intencje posiadania wyrafinowanych ozdób. Dzieki nam możesz odkryć świat biżuterii na nowo, czując i doświadczając najlepszych emocji i satysfakcji z posiadania jedynego egzemplarza klejnotu, który powstał specjalnie dla Ciebie!

ŻYCZYMY TOBIE 100% ZADOWOLENIA!

metody płatności

Sklep Jubilerski online - SUNDIAMORE