Sklep Jubilerski SUNDIAMORE

ul. Piłsudskiego 38a,
05-410 Józefów

+48 534 707 777
sklep@sundiamore.pl

Godziny otwarcia są niestandardowe, dlatego prosimy zawsze umówić się z nami na spotkanie telefonicznie, na określony dzień i godzinę.

  • Moje konto
  • 0,00 
  • (0) Koszyk

Dlaczego lepiej wybrać Obrączki Soczewkowe

Komfort i wygoda są zarezerwowane nie tylko dla luksusowych samochodów. Również biżuteria a zwłaszcza codziennie noszone przez całe życie obrączki ślubne powinny być niezwykle wygodne, komfortowe i nie powinny powodować żadnego dyskomfortu, odparzeń czy innych niedogodności w użytkowaniu. W tym celu zmieniliśmy całkowicie swoje podejście do obrączek ślubnych i zaprojektowaliśmy wszystko zupełnie od nowa! Naszym celem odtąd stało się zapewnienie najwyższego komfortu w użytkowaniu. Objęło to nie tylko dobranie antyalergicznych domieszek do złota, które są niezbędne aby uzyskać określoną próbę, na przykład popularną w Polsce ’585′. Nadaliśmy naszym obrączkom również odpowiedni, przemyślany kształt wewnątrz, który gwarantuje wietrzenie skóry pod obrączką, lepsze wrażenia podczas zakładania i zdejmowania obrączki jak również podniesioną wytrzymałość. Jest to tak zwane profilowanie soczewkowe.

Obrączki soczewkowe

Z tych powodów oferujemy całkowicie nowe, profilowane soczewkowo obrączki, które są niezwykle wygodne i komfortowe w użytkowaniu! Zadowolenie naszych klientów potwierdza słuszność dokonanych przez nas zmian w konstruowaniu nowych wzorów i w produkcji. Stanowi potwierdzenie dla nas i dla wszystkich przyszłych małżonków, że wybór obrączek Sundiamore jest doskonały!

Życzymy udanych zakupów,

Zbigniew Nastałek

metody płatności

Sklep Jubilerski online - SUNDIAMORE