Sklep Jubilerski SUNDIAMORE

ul. Piłsudskiego 38a,
05-410 Józefów

+48 534 707 777
sklep@sundiamore.pl

Godziny otwarcia są niestandardowe, dlatego prosimy zawsze umówić się z nami na spotkanie telefonicznie, na określony dzień i godzinę.

  • Moje konto
  • 0,00 
  • (0) Koszyk

Zamówienia

§1. SPOSÓB SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Kupujący ma trzy sposoby na złożenie zamówienia. W każdym przypadku musi potwierdzić swoje zamówienie dokonując płatności z góry za pomocą przelewu bankowego, poprzez formularz PAYU lub system PayPal.

Sposób za pomocą formularza na stronie sundiamore.pl. Najwygodniejszy i najbardziej efektywny sposób gwarantujący szybkie i pewne zakupy. Kupujący otrzymuje mailowo wiadomość zwrotną potwierdzającą złożenie zamówienia.

Przez telefon. Kupujący może złożyć zamówienie telefonicznie, podając dane przedmiotu umieszczone na stronie sundiamore.pl. Kupujący decydując się złożyć zamówienie telefonicznie tym samym akceptuje regulamin umieszczony na stronie sklepu.

Wysyłając wiadomość e-mail na adres: sklep@sundiamore.pl i podając dane przedmiotu ze strony sundiamore.pl z wyraźnym zaznaczeniem, że jest to zamówienie towaru. Kupujący w tym przypadku otrzyma wiadomość zwrotną o przyjęciu zamówienia do realizacji. Kupujący decydując się na zakup za pomocą poczty e-mail akceptuje regulamin zawarty na stronie sundiamore.pl

§2. Metody płatności

  • PayPal
  • PAYU
  • Przelew Bankowy
  • Płatność kartą kredytową – w systemie Przelewy24
  • Przekaz pocztowy na adres sprzedającego 

Sprzedający rozpoczyna realizację zamówienia od chwili zatwierdzenia wpłaty środków na konto lub potwierdzenia wpłaty za zamówienie przez system PAYU lub PayPal. Rozpoczęcie realizacji zamówienia może zająć od 3 do maksymalnie 14 dni roboczych. Realizacja zamówienia indywidualnego trwa do momentu jego wytworzenia i przygotowania do wysyłki, o przewidywanym terminie kupujący zostanie powiadomiony przez sprzedającego za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie.

§3. WYSYŁKA TOWARU

   Wysyłka następuje na adres podany w formularzu zamówienia, w przypadku, gdy kupujący wybrał ten sposób składania zlecenia. Jeśli kupujący wybrał złożenie zamówienia drogą mailową, wysyłka będzie dokonana na adres podany w mailu, lub w przypadku zamówienia telefonicznego na adres podany przez telefon. Jeśli kupujący zażyczy sobie fakturę, dołączymy ją do zamówienia, jeśli otrzymamy wcześniej wszystkie dane potrzebne do wystawienia faktury.

Do każdego zamówienia dołączony jest paragon fiskalny

Jeśli kupujący zażyczy sobie fakturę, dołączymy ją do zamówienia po otrzymaniu uprzednio wszystkie dane potrzebne do wystawienia faktury.

Koszt wysyłki i dostawy towaru który wynosi 24zł pokrywa kupujący.

Odbiór osobisty jest możliwy po uprzednim umówieniu się telefonicznie na spotkanie. W takim przypadku kupujący nie płaci kosztów dostawy.

Podczas nieobecności kupującego, przedstawiciel firmy świadczącej usługę doręczenia przesyłki pozostawi awizo z informację gdzie i od kiedy można ją odebrać samodzielnie.

Podczas odbioru przesyłki kupujący jest zobowiązany do oszacowania, czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu. Jeżeli przesyłka jest uszkodzona i kupujący stwierdzi w niej braki, ubytki i ślady nie upoważnionego otwarcia, jest zobowiązany odmówić przyjęcia przesyłki i poprosić przedstawiciela firmy świadczącej usługi doręczania przesyłek o protokolarne wyjaśnienia na piśmie okoliczności uszkodzenia przesyłki, opis jej stanu i niezwłocznie zawiadomić o tym fakcie sprzedającego drogą mailową lub telefonicznie. Po otrzymaniu protokołu z oszacowania stanu i okoliczności uszkodzenia przesyłki, kupujący jest zobowiązany przesłać ten protokół do sprzedającego na podany adres.

Na szczęście takie przypadki są niezwykle rzadkie, dlatego z ufnością i z szacunkiem do pracowników Poczty Polskiej oraz firm kurierskich.

metody płatności

Sklep Jubilerski online - SUNDIAMORE