Sklep Jubilerski SUNDIAMORE

ul. Piłsudskiego 38a,
05-410 Józefów

+48 534 707 777
sklep@sundiamore.pl

Godziny otwarcia są niestandardowe, dlatego prosimy zawsze umówić się z nami na spotkanie telefonicznie, na określony dzień i godzinę.

  • Moje konto
  • 0,00 
  • (0) Koszyk

Soczewkowe obrączki ślubne

Soczewkowe profilowanie wewnątrz Obrączek Ślubnych  

Zastanawialiśmy się w naszej firmie nad jedną kwestią, która wydaje się dość powszechna. Niektóre osoby nawet po kilku lub kilkunastu tygodniach po ślubie przestają nosić swoje obrączki. Dziwił nas fakt, że małżonkowie, którzy postanawiają przeżyć ze sobą całe swoje życie, odkładają do szuflady symbol swojego związku. Zadaliśmy więc to pytanie parom, które nie noszą swoich obrączek, będąc czasem świeżo po ślubie. Odpowiedź była zaskakująca. Okazało się, że po kilku dniach noszenia, pod obrączką pojawia się u nich zaczerwienienie lub stan zapalny. Odpowiedź ta skłoniła nas do dużych zmian w myśleniu o produkcji obrączek. Zmieniliśmy całkowicie swoje podejście i zaprojektowaliśmy wszystko zupełnie od nowa! Naszym celem odtąd stało się zapewnienie najwyższego komfortu w użytkowaniu. Objęło to nie tylko dobranie antyalergicznych domieszek do złota, które są niezbędne aby uzyskać określoną próbę, na przykład popularną w Polsce ’585′. Nadaliśmy naszym obrączkom również odpowiedni, przemyślany kształt wewnątrz, który gwarantuje ciągłe wietrzenie skóry pod obrączką. Jest to tak zwane profilowanie soczewkowe.

soczewkowe obrączki ślubne

Już w tym roku oferujemy całkowicie nowe, profilowane soczewkowo obrączki, które są niezwykle wygodne i komfortowe w użytkowaniu! Zadowolenie naszych klientów potwierdza słuszność dokonanych przez nas zmian w konstruowaniu nowych wzorów i w produkcji. Stanowi potwierdzenie dla nas i dla wszystkich przyszłych małżonków, że wybór obrączek ślubnych Sundiamore wyprofilowanych soczewkowo jest doskonały!

metody płatności

Sklep Jubilerski online - SUNDIAMORE