Sklep Jubilerski SUNDIAMORE

ul. Piłsudskiego 38a,
05-410 Józefów

+48 534 707 777
sklep@sundiamore.pl

Godziny otwarcia są niestandardowe, dlatego prosimy zawsze umówić się z nami na spotkanie telefonicznie, na określony dzień i godzinę.

  • Moje konto
  • 0,00 
  • (0) Koszyk

Naszyjnik a rodzaj dekoltu

Naszyjniki pięknie dopełniają zarówno wieczorowe, jak i codzienne stylizacje, podkreślając urodę właścicielki oraz fason jej kreacji. Jednocześnie często źle wybrane naszyjniki przytłaczają i zamiast elegancji dostajemy efekt choinki. Warto wiedzieć jaki naszyjnik do jakiego dekoltu pasuje, aby mieć pewność, że wybrana biżuteria sprawdzi się w połączeniu z przygotowanym strojem.

Jaki naszyjnik wybrać do dekoltu w serek?


Jeśli zastanawiasz się jaki naszyjnik do dekoltu v, to odpowiedź jest bardzo prosta: taki sam! Dekolt w serek idealnie komponuje się z naszyjnikami również nawiązującymi do tego kształtu. Głębokie dekolty pozostawiają pole do popisu z długimi, wąskimi naszyjnikami zakończonymi równie ciekawymi wisiorkami. Należy pamiętać, by wybrany naszyjnik w całości był ułożony na skórze i nie wpadał za sukienkę. Natomiast dekolty w serek o niewielkim wycięciu prezentują się najlepiej z krótki wisiorkami przylegającymi do szyi.

Jaki naszyjnik do okrągłego dekoltu?


Jeśli wybierasz ubrania o okrągłym dekolcie to gustownie wybraną ozdobą do niego będzie długi naszyjnik, sięgający znacznie poza linię dekoltu. Takie rozwiązanie często nadaje charakteru całej stylizacji, zwłaszcza jeśli wybierzemy masywną, rzucającą się w oczy zawieszkę. W codziennych stylizacjach do okrągłych dekoltów dodaj coś delikatniejszego, o również okrągłym kształcie. Na przykład wisiorek tego typu naszyjnik-celebrytki-lustereczka dzięki niewielkim zawieszkom na całej długości naszyjnika, biżuteria nie układa się w trójkąt ale pozostaje okrągła przez cały czas. Naszyjnik do okrągłego dekoltu pasuje także do dekoltów w kształcie łódki.

Jaki naszyjnik do kwadratowego dekoltu?


To, jaki naszyjnik do dekoltu karo powinniśmy wybrać zależy w dużej mierze od okazji, na jaką się szykujemy. Eleganckie, wieczorowe sukienki z kwadratowym dekoltem idealnie dopełni masywna kolia. Na co dzień natomiast sprawdzą się krótkie, okrągłe lub trójkątne naszyjniki. Ważne, aby biżuteria dobrana do dekoltu karo była jak najkrótsza i dobrze przylegała do ciała. Jeśli decydujemy się na łańcuszek do kwadratowego dekoltu, zepnijmy włosy. Rozpuszczone nie komponują się dobrze z tym typem dekoltu.

Jaki naszyjnik do gorsetowego dekoltu?


Dekolt gorsetowy jest najbardziej uniwersalnym rodzajem dekoltu. Niezależnie od tego, na jaką biżuterię mamy ochotę- z pewnością sprawdzi się w połączeniu z gorsetem. Przy tym kroju możemy eksperymentować z naszyjnikami. Zarówno te krótkie i przylegające, jak i te układające się w szpic będą  świetnie pasować. Elegancko w gorsetowy dekolt wkomponują się także długie naszyjniki przełamujące linie ubrania. Zarówno zakończone mocnym elementem, jak i delikatną zawieszką.

Golfy i stójki

Dopasowywanie naszyjników do tego typu wykończenia bluzki jest o tyle ryzykowne, że łatwo można przesadzić. Do golfu biżuterię dobieramy wtedy, gdy mamy do czynienia z jednolitym materiałem, który z powodzeniem może stanowić dla niej tło. Wtedy wybieramy długi naszyjnik, sięgający poniżej linii biustu. Dobrym wyborem jest naszyjnik złożony z kilku elementów, z których najkrótszy zaczyna się zaraz przy szyi a najdłuższy kończy się pod piersiami. Do eleganckich stójek natomiast najlepiej dobrać krótki, minimalistyczny naszyjnik typu choker.


Pamiętaj, aby biżuterię i jej kolor dopasowywać również pod kątem koloru i rodzaju materiału, z jakiego wykonane jest ubranie a także do typu swojej urody. Stawiaj na biżuterię dobrej jakości, ze szlachetnych tworzyw, dzięki którym ozdoby będą trwałe i bezpieczne dla Twojej skóry.

metody płatności

Sklep Jubilerski online - SUNDIAMORE