Sklep Jubilerski SUNDIAMORE

ul. Piłsudskiego 38a,
05-410 Józefów

+48 534 707 777
sklep@sundiamore.pl

Godziny otwarcia są niestandardowe, dlatego prosimy zawsze umówić się z nami na spotkanie telefonicznie, na określony dzień i godzinę.

  • Moje konto
  • 0,00 
  • (0) Koszyk

Jak wybierać pierścionek zaręczynowy?

Jednym z najbardziej radosnych zakupów jest nabywanie pierścionka zaręczynowego. Ponieważ zakup takiego pierścionka z zasady odbywa się jeden raz w życiu, dobrze jest dać temu zakupowi nieco więcej uwagi. Jak wiadomo, w jubilerstwie są różne style i dostępne są różne formy pierścionków. Jedne mają pojedynczy brylant, większy lub mniejszy, inne lśnią wieloma brylancikami oprawionymi w różne kompozycje. Niektóre pierścionki są dodatkowo przyozdobione różnymi kształtami typu kwiatki, listki, inne formy roślinne lub geometryczne. W takiej mnogości wzorów i trendów w projektowaniu biżuterii można się nieco pogubić podczas wybierania pierścionka zaręczynowego dla tej Jedynej. Jak wybierać pierścionek zaręczynowy? Jeśli stoimy przed tak trudnym wyborem, dobrze zrobić sobie listę rzeczy, które na pewno musisz wiedzieć aby zakupić najlepszy pierścionek zaręczynowy.

Czego dowiedzieć się przed zakupem?

Życie pokazuje, że nie każdy pierścionek zaręczynowy jest zaskakującym prezentem. Często bywa, że osoby mające za sobą wielomiesięczne lub nawet wieloletnie pożycie decydują się na mocniejsze scementowanie swojego sprawdzonego związku. Wówczas partner doskonale wie jak Ona ma styl i jakiego pierścionka szukać. Niekiedy jednak pierścionek zaręczynowy ma być niespodzianką, wówczas jest to najtrudniejsze zadanie. Aby ten wyjątkowy upominek, który jednocześnie jest symbolem i kotwicą rozwijającego się związku był jednocześnie doskonałym wyborem dla wybranki serca dobrze by było, aby się jej podobał a jeszcze lepiej aby wywołał ogromne wrażenie. Może tu przyjść z pomocą dobra obserwacja upodobań dziewczyny. Jakie nosi elementy biżuterii? jak się ubiera na co dzień a jak na specjalnie okazje? Jakiego koloru lubi metale wchodzące w skład jej biżuterii? Czy są w odcieniach białych i srebrnych? Czy woli tradycyjny kolor złota? A może sama podpowiada dyskretnie, że podoba się jej różowe złoto? Dziewczyny mają bardzo rozwiniętą intuicję i często wyczuwają zamiary mężczyzn. Potrafią wiele podpowiedzieć, jednocześnie nie mówiąc wprost, że chodzi o pierścionek zaręczynowy. Dobrze jest więc zebrać takie informacje i stworzyć z nich obraz pierścionka, który zadowalał by wybrankę naszego serca.

Co na pewno musisz wiedzieć?

Pamiętaj, że według badań psychologicznych i marketingowych – wszystkie nasze zakupy są podyktowane emocjami. Nawet jak sobie racjonalizujemy w głowie, że dany zakup opłaca się, jest okazyjny, jest najlepszym wyborem itd.. to i tak w rzeczywistości wybór jest już dokonany gdzieś tam głęboko w sercu a głowa tylko podpowiada nam argumenty, które przemawiają za tym zakupem kompletnie ignorując wszelkie przesłanki, które są przeciw. Spróbuj teraz odwrócić tą sytuację. Pomyśl co poczuje Kobieta, którą chciałbyś przekonać do bezterminowego związku gdy zobaczy Twój prezent? Uczucia i emocje to całe nasze życie, nasze TAK i nasze NIE, wszystkie decyzje, kierunki jakie obieramy i ścieżki jakimi chcemy iść przez życie. Tak zwane racjonalne myślenie dotyczy raczej zagadnień zawodowych, naukowych, technicznych itp… a nawet w tych dziedzinach uczucia i emocje przejmują często kontrolę. W codziennym życiu uczucia i emocje to główna siła napędowa nadająca tempo wszystkich spraw. Dlatego właśnie wybór pierścionka zaręczynowego jest tak ważny. Jeśli wcześniej nie obdarowałeś swojej dziewczyny jakimś znaczącym prezentem, który potwierdziłby twoje zaangażowanie w związek to właśnie pierścionek zaręczynowy może być doskonałą okazją do okazania twojej dziewczynie, że wszystkie Twoje słowa i wszystkie zabiegi o twoją wybrankę są naprawdę poważne. Pamiętaj zatem, że podobnie jak emocje podpowiadają nam decyzje zakupowe tak również Twój prezent zaręczynowy może wywołać określone uczucia i emocje, które podpowiedzą Twojej dziewczynie decyzję, której pragniesz.

Ciąg dalszy nastąpi…

metody płatności

Sklep Jubilerski online - SUNDIAMORE