Sklep Jubilerski SUNDIAMORE

ul. Piłsudskiego 38a,
05-410 Józefów

+48 534 707 777
sklep@sundiamore.pl

Godziny otwarcia są niestandardowe, dlatego prosimy zawsze umówić się z nami na spotkanie telefonicznie, na określony dzień i godzinę.

  • Moje konto
  • 0,00 
  • (0) Koszyk

Gdzie kupić pierścionek zaręczynowy?

Oświadczyny są jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu. Towarzyszy im zazwyczaj stres, który zaczyna się już przed zakupem pierścionka zaręczynowego, gdyż nie jest to prostą sprawą. Nie dość, że musisz trafić z rozmiarem pierścionka, to jeszcze musisz trafić w gust Twojej partnerki. Z tego artykułu dowiesz się, gdzie kupić pierścionek zaręczynowy, zdecydować się na zakup w sklepie stacjonarnym, czy online i jak to zrobić.

Rozmiar pierścionka zaręczynowego

Jest to jedno z najtrudniejszych zadań, które masz do wykonania. Musisz poznać rozmiar, nie wzbudzając podejrzeń partnerki. Pierścionki zaręczynowe występują w takich samych rozmiarach jak cała reszta pierścionków, więc najłatwiej byłoby wykraść jeden z jej pierścionków i wziąć z niego miarę. Pamiętaj tylko, że pierścionek zaręczynowy Twoja partnerka będzie nosić na palcu serdecznym prawej ręki. Możesz spytać na forum, gdzie kupić pierścionek zaręczynowy i jak go dobrać. Prościej jednak jest, kiedy zaręczyny nie są tajemnicą. Wtedy możesz poprosić swoją partnerkę o zmierzenie rozmiaru palca przed zakupem bądź udać się do jubilera i wybrać pierścionek zaręczynowy wspólnie.

Zapoznaj się z gustem Twojej partnerki

Sklepy oferujące pierścionki zaręczynowe mają ogromny wybór i może Cię to przyprawić o zawrót głowy. Jednak możesz się przygotować do zakupu, przyglądając się swojej partnerce. Przede wszystkim zainteresuj się jaką biżuterię nosi na co dzień, czy są to duże, masywne pierścionki i naszyjniki z wielkimi wisiorkami, czy może jednak Twoja partnerka woli małe skromne pierścionki i delikatne naszyjniki. To mówi bardzo wiele o jej guście, jeśli chodzi o biżuterię. Postaraj się wybrać pierścionek, który będzie współgrał zresztą jej biżuterii. Masz wtedy pewność, że będzie go nosić z dumą przez następne lata waszego wspólnego życia.

Pierścionek zaręczynowy kupić online czy w sklepie stacjonarnym?

Jest to kolejna kwestia, na którą musisz zwrócić szczególną uwagę. Przeglądając internet, możesz natknąć się na niejedno forum, gdzie przyszli narzeczeni zastanawiają się, gdzie kupić pierścionek zaręczynowy. Większość z nich, ze względu na zaręczyny będące tajemnicą, decydują się na zakup pierścionka zaręczynowego online. Jest to umotywowane tym, że łatwiej jest ukryć przed partnerką przeglądanie stron sklepów jubilerskich niż wizytę w sklepie stacjonarnym. Sklepy z biżuterią online posiadają niejednokrotnie dużo większy wybór niż stacjonarne, a czas realizacji Twojego zamówienia nie jest długi. Dodatkowo zakupy w internecie są wygodne i podczas ich robienia nie spotkasz przypadkiem Twojej przyszłej narzeczonej, która wybrała się akurat na zakupy.

Gdzie kupić pierścionek zaręczynowy i z jakim kamieniem?

Przez lata utarło się, że pierścionek zaręczynowy musi być z kamieniem, a najlepiej z brylantem. Czasy jednak się zmieniają, a gusta są różne. Dlatego, jeśli Twoja partnerka gustuje z kolorowych kamieniach, zapoznaj się z ofertą naszego sklepu jubilerskiego online. Znajdziesz tam pierścionki zaręczynowe z brylantami, szafirami i innymi kamieniami. Możesz też wybrać modele z kilkoma różnymi gatunkami kamieni. Wszystko zależy od gustu Twojej partnerki i tego, na jaki pierścionek zaręczynowy się zdecydujesz.

Oczywiście kamienie będące główną ozdobą pierścionków zaręczynowych mają swoją symbolikę:

  • brylant, który jest najpopularniejszym z kamieni ze względu na swoją trwałość i piękno, symbolizuje wieczną miłość oraz dobro;
  • rubin za sprawą swojej głębokiej, czerwonej barwy jest symbolem namiętności, miłości oraz walki;
  • szafirowi przypisuję się związek z prawdą i szlachetnością;
  • na pierścionek ze szmaragdem zdecyduj się, jeśli planujesz powiększenie rodziny, ponieważ kamień ten symbolizuje płodność oraz wewnętrzny spokój;
  • pierścionek zaręczynowy z topazem ma pomóc w rozwiązaniu obecnych w związku problemów;
  • a ten z granatem oprócz namiętności i pożądania symbolizuje erotyzm;

W naszym sklepie internetowym z biżuterią możesz kupić online pierścionek zaręczynowy wpasowujący się idealnie w gust Twojej partnerki w korzystnej cenie.

metody płatności

Sklep Jubilerski online - SUNDIAMORE