Rafinacja złota

Dzięki naszej usłudze Rafinacji Złota możesz łatwo uzyskać czyste złoto (gwarantowana próba to 0,999) w bardzo przystępnej cenie. Koszt oczyszczenia zależy od ilości jednorazowo podanego zlecenia: 10g-50g cena 2zł/g, 50g-200g cena 1,50zł/g, 200g-1000g cena 1zł/g, powyżej 1000g cena 0,90zł/g. Złoto powierzone do rafinacji jest mile widziane w formie zlewka sporządzonego z dobrze wymieszanego materiału z dołączonym świadectwem badania przez Urząd Probierczy. W takim wypadku nie doliczamy żadnego ubytku od rafinacji. Przyjmujemy do rafinacji również złom złota, z określoną próbą na podstawie znaków probierczych oraz badania na kamieniu probierczym. W takim wypadku doliczamy 1% ubytku od powierzonego materiału. Procedura zlecenia wygląda następująco: Od wtorku do czwartku przyjmowane są zlecenia. (Możliwy dojazd do Pracowni Klienta). Zlecający otrzymuje umowę o świadczenie usługi rafinacji złota oraz pokwitowanie odbioru. Zlecający może odebrać swoje oczyszczone złoto już we wtorek rano.  Czyste złoto to najpiękniejszy metal świata!

Zapraszamy do kontaktu!

fotolia_158907055-v1

Profesjonalna oprawa kamieni

Oprawa kamieni szlachetnych to jedna z najbardziej skomplikowanych czynności w jubilerskiej profesji. Dzięki nam Twoja biżuteria może nabrać właściwego blasku i doskonałej jakości oraz trwałości. Profesjonalnie oprawione brylanty i inne kamienie szlachetne nie tylko obdarzą Twoich Klientów większą brylancją lecz także znakomitą wytrzymałością. Podniesiesz prestiż swojej firmy oraz nie będziesz się już martwić, że wypadnie jakiś kamień z Twojego produktu. Współpraca z nami jest bardzo prosta. Możemy ustalić telefonicznie szczegóły dostarczenia do nas produktu do prawy oraz termin i sposób odbioru. Każda cywilizowana forma jest dla nas akceptowalna, czy to za pomocą kuriera, czy osobiście. Koszt oprawy jednego kamienia to zwykle 15zł. Inwestycja ta zwróci się Tobie w postaci zadowolenia Twoich Klientów oraz w trwałości Twoich wyrobów. Możesz również nabyć u nas brylanty w cenach hurtowych bardo dobrej jakości, które będą godnie lśnić w Twoich jubilerskich dziełach. Zainwestuj w jakość!

Zapraszamy do kontaktu!

Kliknij w obrazek, by zobaczyć więcej zdjęć.

Sprzedaż hurtowa diamentów

Jeżeli jesteś producentem biżuterii lub prowadzisz jubilerski zakład usługowy mamy dla Ciebie doskonałą ofertę. Diamenty najwyższej jakości w cenach hurtowych to nasza specjalność. Realizujemy również nietypowe zamówienia. Na przykład czasem potrzebne są diamenty o fantazyjnych kształtach i kolorach. Diamenty różowe, niebieskie, żółte, koniakowe, czerwone i inne coraz cześciej są doceniane i coraz częściej kupowane w Polsce. Potrzebujesz gotowego wyrobu z oprawionym diamentem? To również możemy dla Ciebie zrobić. Jeśli Twój Klient jest wymagający i pragnie zrealizować u Ciebie swoje marzenia pomożemy Ci zadbać o stuprocentowe spełnienie jego oczekiwań. Dzięki nam zdobędziesz diamenty w cenach hurtowych, starannie wyselekcjonowane  skalibrowane i doskonale oszlifowane. Ich piękno a zarazem najwyższa odporność na wszystkie czynniki destruktywne przez niezliczone stulecia służyły mężczyznom jako symbol ich uczuć do wybranki serca. Nie szczędząc środków mężczyźni zarówno wieki temu, jak i obecnie zdobywają je dla tych, które kochają, aby zmaterializować i wyrazić trwale piękne słowa wyrażające płomienne uczucia. Dzięki współpracy z nami osiągniesz to, co jest Ci potrzebne do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń na produkty jubilerskie.  W SUNDIAMORE mamy zasadę: “Najwyższa jakość – Najniższe ceny!” Zawsze dbamy o każdego Klienta i nawet najmniejsze zamówienie jest dla nas ważne. Zapewniamy ekskluzywne transakcje, które zadowalają najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do kontaktu!

Sprzedaż hurtowa biżuterii

Biżuteria złota próby 585 w atrakcyjnej cenie i zniewalającej jakości o nasza specjalność. Modne łańcuszki w różnych odcieniach złota, polerowane, diamentowane, biało-żółte, biało-różowe i inne. Również ciągle modne celebrytki wyjątkowej jakości i wytrzymałości. Wszystko to możesz u nas otrzymać w cenach hurtowych.  Mamy również ponad 3,5 tys. wzorów pierścionków z cyrkoniami. Dbamy o podążanie za nowymi trendami, jakość i konstrukcję naszej biżuterii dlatego otrzymujemy wiele pochwał od naszych Klientów hurtowych. Również pierścionki i kolczyki z brylantami mają swoje zaszczytne miejsce w naszej ofercie. Współpracujemy również z wieloma odbiorcami w zakresie realizowania zamówień na Obrączki Ślubne.  Biżuteria SUNDIAMORE doskonale sprzedają się od morza do Tatr, skorzystaj zatem z naszej bogatej oferty aby zachwycić swoich Klientów indywidualnych. 

Zapraszamy do kontaktu!

Biżuteria według projektów

W dzisiejszych realiach świat jest wprost zasypany biżuterią w każdej wersji materiałowej, i w niewyobrażalnie dużej liczbie wzorów. Włoskie firmy od lat królowały pod względem mnogości oferty biżuterii złotej i srebrnej. Chińscy producenci obecnie prześcigają się już nie tylko atrakcyjnością ceny, ale także wykonują coraz bardziej dopracowane pod względem światowych trendów mody wzornictwo. W Polsce półki sklepów z biżuterią wprost uginają się od mnogości produkowanych masowo pierścionków, kolczyków, bransolet czy naszyjników. W takiej rzeczywistości Kobieta, która pragnie zaakcentować swoją indywidualność i zadbać o swój własny, wyjątkowy i wyróżniający się wizerunek ma w gruncie rzeczy bardzo trudne zadanie. Kupić coś w sieciowym sklepie z biżuterią? Jeden, z być może tysiąca takich samych wyprodukowanych masowo przedmiotów? SUNDIAMORE wychodzi na przeciw potrzebom wyjątkowych Kobiet pragnących posiadać jedyny, niepowtarzalny, wyróżniający ją egzemplarz biżuterii, wykonanej wyłącznie dla jednej osoby. 

Zapraszamy do kontaktu!

Kliknij w obrazek, by zobaczyć więcej zdjęć.