Pierścionek z cyrkoniami - JUSTINE

zł850.00
Tax included
QTY

100% secure payments

Pierścionek JUSTINE

Czy poszukujesz pierścionka, który będzie dobrym symbolem Twoich uczuć do Twojej wybranki? Który będzie stale Jej przypominał o Tobie i Twoich szlachetnych intencjach? Pierścionek "Od Serca" jest dobrym i praktycznym symbolem, który znakomicie upamiętnia to co najważniejsze.  Forma tego pierścionka od razu kojarzy się z biżuterią dobrej jakości. W jego konstrukcję finezyjnie jest wkomponowany kształt serca, co uwypukla jego wymowę i sprawia, że nadaje się na najpiękniejsze chwile w życiu. Nasz wyrób zadowoli miłośniczki minimalistycznych form, jak i niebanalnych kompozycji. Uniwersalny, wykonany z miłością, symbolizuje najważniejsze z uczuć.  Jest idealnym prezentem dla każdej z Pań.


Zalety pierścionków Sundiamore

Wykonane są z największą starannością z uwzględnieniem najnowocześniejszej technologii złotniczej. Dbałość o każdy szczegół i jakość zastosowanych materiałów daje pewność 100% satysfakcji. Wszystko zostało zrobione w Polsce, zbadane i ocechowane przez Państwowy Urząd Probierczy.

Większość oferty mamy dostępne OD RĘKI, zatem jeśli chciałbyś otrzymać nasz produkt w ciągu 24h, prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy.

Podsumowanie

  • Pierścionek wykonany jest z najwyższą starannością według najlepszych standardów jakościowych.

  • Pierścionek jest zbadany przez Państwowy urząd Probierczy i potwierdzona jest jego próba złota.

  • Zmianę rozmiaru pierścionka gwarantujemy nawet 10 lat po dniu zakupu całkowicie bezpłatnie.

  • Otrzymujecie go Państwo w eleganckim opakowaniu wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą.

MIR-01

Specific References