Pierścionek z cyrkoniami - MILLY

zł550.00
Tax included
QTY

100% secure payments

Opis pierścionka

Pierścionek 'MILLY, jest wykonany ze złota próby 585, czyli z tak zwanego 14 karatowego złota. Przeplatają się w nim różne formy od złotniczej klasycznej konstrukcji jubilerskiej do nowoczesnego zastosowania współczesnego rodzaju oprawy. Pierścionek jest starannie zaprojektowany by cieszyć każdą obdarowaną nim kobietę. Wymowna forma i kształt sprawiają, że doskonale nadaje się na prezent i na różne rodzinne okazje. Takim podarunkiem pokażesz, że pamiętasz, tęsknisz i kochasz. Solidne wykonanie, rewelacyjnie dokładne opracowanie każdej powierzchni i staranność, z jaką został on stworzony dają olśniewający efekt!

Zalety pierścionków Sundiamore

Wykonane są z największą starannością z uwzględnieniem najnowocześniejszej technologii złotniczej. Dbałość o każdy szczegół i jakość zastosowanych materiałów daje pewność 100% satysfakcji. Wszystko zostało zrobione w Polsce, zbadane i ocechowane przez Państwowy Urząd Probierczy.

Większość oferty mamy dostępne OD RĘKI, zatem jeśli chciałbyś otrzymać nasz produkt w ciągu 24h, prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy.

Podsumowanie
  • Pierścionek wykonany jest z najwyższą starannością według najlepszych standardów jakościowych.

  • Pierścionek jest zbadany przez Państwowy urząd Probierczy i potwierdzona jest jego próba złota.

  • Zmianę rozmiaru pierścionka gwarantujemy nawet 10 lat po dniu zakupu całkowicie bezpłatnie.

  • Otrzymujecie go Państwo w eleganckim opakowaniu wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą.

MIR-1002

Specific References