Pierścionek z cyrkoniami - RONDA

zł990.00
Tax included
Rozmiar
QTY

100% secure payments

Pierścionek RONDA

Jeśli szukasz wytwornego prezentu dla kogoś ukochanego, z pełną odpowiedzialnością możemy zaproponować ten wspaniały Pierścionek RONDA.  Wykonany jest w całości ze złota próby 585, solidnie i fachowo. Konstrukcja tego pierścionka od razu kojarzy się z biżuterią dobrej jakości. Dzięki połączeniu tradycyjnego, okrągłego kształtu i nowoczesnego rodzaju oprawy kamieni uzyskaliśmy wyszukany efekt wizualny. Nasz wyrób zadowoli zarówno miłośniczki minimalistycznych form, jak i niebanalnych kompozycji. Uniwersalny, wykonany z wielkim zaangażowaniem i miłością do tworzenia piękna i harmonii. Wspaniały prezent dla każdej z Pań!

Dlaczego pierścionek Sundiamore?

Wykonany z największą starannością z uwzględnieniem najnowocześniejszej technologii złotniczej. Dbałość o każdy szczegół i jakość zastosowanych materiałów daje pewność i 100% satysfakcji. Wyrób ten został wykonany w Polsce oraz zbadany i ocechowany przez Państwowy Urząd Probierczy.

Większość oferty mamy dostępne OD RĘKI, zatem jeśli chciałbyś otrzymać nasz produkt w ciągu 24h, prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy.

  • Pierścionek wykonany jest z najwyższą starannością według najlepszych standardów jakościowych.

  • Pierścionek jest zbadany i ocechowany przez Państwowy urząd Probierczy, czym potwierdzona jest jego próba złota.

  • Zmianę rozmiaru pierścionka gwarantujemy nawet 10 lat po dniu zakupu całkowicie bezpłatnie.

Mir-1001

Data sheet

Próba złota
585
Kolor złota
żółte
Kamienie
Cyrkonie
Masa
Czas realizacji
2 - 14 dni (w zależności od stanów magazynowych)

Specific References