Pierścionek z cyrkoniami - KRÓLOWA NILU

zł699.00
Tax included
QTY

100% secure payments

Szukasz prezentu, który na pewno się spodoba? Pierścionek "Królowa Nilu" jest wykonany ze złota próby 585. Przeplatają się w nim ciekawa geometria, subtelna symbolika i różne formy złotnicze dzięki temu pasuje do każdej innej biżuterii noszonej w Polsce i za granicą. Wzór, który zastosowaliśmy do konstrukcji i projektu tego pierścionka od tysiącleci zawsze się podobał i zyskał sobie miano ponadczasowego z uwagi na swój wyjątkowy, przemawiający do wyobraźni kształt. Niegdyś, w starożytnym Egipcie budził dreszcz a dziś budzi zaciekawienie i zachwyt. Postanowiliśmy go nieco unowocześnić, stosując oprawę kamienia wewnątrz oka, co dało dodatkowo finezyjny i niepowtarzalny efekt wizualny. jeśli chcesz wyrazić swoje docenianie dla wspaniałej Kobiety idealnie trafionym prezentem, ten pierścionek to znakomity wybór!

Większość oferty mamy dostępne OD RĘKI, zatem jeśli chciałbyś otrzymać nasz produkt w ciągu 24h, prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy.

  • Złoto żółte
  • Masa: 1,60g
  • Próba złota: 585
  • Kamień: Cyrkonia

Możemy go również wykonać specjalnie dla Ciebie na zamówienie z diamentem 0,12ct. Jeżeli zainteresuje Ciebie ta oferta, prosimy o kontakt.

MIR1527

Specific References