Pierścionek z brylantem CASIOCA

zł1,290.00
Tax included
QTY

100% secure payments

Opis pierścionka

Czy szukasz pierścionka, który ma w sobie tajemniczy urok i wywoła fantastyczne uczucia u osoby, którą go obdarujesz? To jest doskonały wybór! Pierścionek ten jest wykonany z dwóch kolorów złota próby 585, czyli tzw 14 karatowego. Jego subtelność i elegancja oraz  wspaniały  diament, sprawiają, że olśniewa, zachwyca i zwraca na siebie uwagę. Spodoba się na pewo! Bez wątpienia jest to idealny prezent dla każdej kochanej Kobiety.

Zalety pierścionków Sundiamore

Wykonane są z największą starannością z uwzględnieniem najnowocześniejszej technologii złotniczej. Dbałość o każdy szczegół i jakość zastosowanych materiałów w tym kamieni szlachetnych, daje pewność i 100% satysfakcji. Wyrób ten został wykonany w Polsce oraz zbadany i ocechowany przez Państwowy Urząd Probierczy. 

Większość oferty mamy dostępne OD RĘKI, zatem jeśli chciałbyś otrzymać nasz produkt w ciągu 24h, prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy.

Podsumowanie

  • Pierścionek wykonany jest z najwyższą starannością według najlepszych standardów jakościowych.

  • Pierścionek jest zbadany i ocechowany przez Państwowy urząd Probierczy, czym potwierdzona jest jego próba złota. Dodajemy również certyfikat autentyczności diamentu.

  • Zmianę rozmiaru pierścionka gwarantujemy nawet 10 lat po dniu zakupu całkowicie bezpłatnie.

  • Dodajemy wspaniałe drewniane opakowanie ze skórzanym ekskluzywnym wnętrzem, dzięki czemu oszczędzasz dodatkowo 30zł! 

 Taki prezent zawsze jest mile widziany! 

D-R15991

Specific References