Pierścionek z brylantami - HEART BIT

zł2,550.00
Tax included
QTY

100% secure payments

Opis pierścionka

Czy szukasz pierścionka, który będzie doskonałym i niezapomnianym prezentem?  Warto rozważyć tę propozycję. Pierścionek Heart Bit jest zaprojektowany w taki sposób aby olśniewał, zachwycał i dawał radość obdarowanej nim kobiecie. Można nim wywołać uśmiech, zadowolenie i szczęście, jeśli tylko podarujesz go w odpowiednich okolicznościach. Zadbaliśmy aby nas produkt był modny, solidny , elegancki, ale też subtelny i wymowny w swej formie. Jego subtelna symbolika wpleciona w konstrukcję oraz  wspaniałe  diamenty, sprawiają, że olśniewa, zachwyca i intryguje. Spodoba się na pewo! Bez wątpienia jest to idealny prezent dla każdej kochanej Kobiety.

Zalety pierścionków Sundiamore

Wykonane są z największą starannością z uwzględnieniem najnowocześniejszej technologii złotniczej. Dbałość o każdy szczegół i jakość zastosowanych materiałów w tym kamieni szlachetnych, daje pewność i 100% satysfakcji. Wyrób ten został wykonany w Polsce oraz zbadany i ocechowany przez Państwowy Urząd Probierczy. 

Większość oferty mamy dostępne OD RĘKI, zatem jeśli chciałbyś otrzymać nasz produkt w ciągu 24h, prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy.

Podsumowanie

  • Pierścionek wykonany jest z najwyższą starannością według najlepszych standardów jakościowych.

  • Pierścionek jest zbadany i ocechowany przez Państwowy urząd Probierczy, czym potwierdzona jest jego próba złota. Dodajemy również certyfikat autentyczności diamentu.

  • Zmianę rozmiaru pierścionka gwarantujemy nawet 10 lat po dniu zakupu całkowicie bezpłatnie.

  • Dodajemy wspaniałe drewniane opakowanie ze skórzanym ekskluzywnym wnętrzem, dzięki czemu oszczędzasz dodatkowo 30zł! 

100% trafiony prezent dla każdej kochanej Kobiety!

D-R15990

Specific References