Pierścionek z brylantami - MARIVIA

zł2,150.00
Tax included
QTY

100% secure payments

Opis pierścionka

Jeśli szukasz pierścionka, który wywoła niezapomniane wrażenia i otworzy kolejny rozdział w Twoich relacjach z wybranką Twego serca, to jest doskonały wybór! Pierścionek ten jest wykonany z dwóch kolorów złota próby 585, czyli tzw 14 karatowego. Jego subtelne linie wysadzane są diamentami, dzięki temu olśniewa, zachwyca i intryguje. Spodoba się na pewo! Bez względu na okoliczności jest to idealny prezent dla każdej kochanej Kobiety.

Zalety pierścionków Sundiamore

Wykonane są z największą starannością z uwzględnieniem najnowocześniejszej technologii złotniczej. Dbałość o każdy szczegół i jakość zastosowanych materiałów w tym kamieni szlachetnych, daje pewność i 100% satysfakcji. Wyrób ten został wykonany w Polsce oraz zbadany i ocechowany przez Państwowy Urząd Probierczy. 

Większość oferty mamy dostępne OD RĘKI, zatem jeśli chciałbyś otrzymać nasz produkt w ciągu 24h, prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy.

Podsumowanie
  • Pierścionek wykonany jest z najwyższą starannością według najlepszych standardów jakościowych.

  • Pierścionek jest zbadany i ocechowany przez Państwowy urząd Probierczy, czym potwierdzona jest jego próba złota. Dodajemy również certyfikat autentyczności diamentu.

  • Zmianę rozmiaru pierścionka gwarantujemy nawet 10 lat po dniu zakupu całkowicie bezpłatnie.

  • Dodajemy wspaniałe drewniane opakowanie ze skórzanym ekskluzywnym wnętrzem, dzięki czemu oszczędzasz dodatkowo 30zł! 

 !00% idealny prezent dla każdej kochanej Kobiety!

D-R15920

Specific References