Złoty Różaniec z cyrkoniami

zł1,150.00
Tax included
QTY

100% secure payments

Różaniec na palec

Różaniec ten jest uniwersalny, to znaczy, że wybierają go zarówno mężczyźni jak i kobiety. Zawiera wymowną symbolikę religijną i jak wszystkie nasze produkty ze złota jest wykonany w próbie 585. dołożyliśmy wszelkich starań aby był to produkt doskonały mający spełniać wszystkie wymagania dotyczące tego rodzaju biżuterii. Jest okazały i piękny jednocześnie nie rzuca się w oczy jako przedmiot związany z duchowością i religią. Jego konstrukcja to dyskretne połączenie biżuteryjnej elegancji i przedmiotu kultu. Solidność, subtelność i pierwiastek ducha w jednym pięknym różańcu to główne cechy tego produktu jubilerskiego.

Zalety produktów Sundiamore

Wykonane są z największą starannością z uwzględnieniem najnowocześniejszej technologii złotniczej. Dbałość o każdy szczegół i jakość zastosowanych materiałów daje pewność 100% satysfakcji. Wszystko zostało zrobione w Polsce, zbadane i ocechowane przez Państwowy Urząd Probierczy.

Większość oferty mamy dostępne OD RĘKI, zatem jeśli chciałbyś otrzymać nasz produkt w ciągu 24h, prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy.

Podsumowanie

  • Różaniec wykonany jest z najwyższą starannością według najlepszych standardów jakościowych.

  • Różaniec jest zbadany przez Państwowy urząd Probierczy i potwierdzona jest jego próba złota za pomocą mikro stempla wewnątrz.

  • Zmianę rozmiaru tego różańca gwarantujemy nawet 10 lat po dniu zakupu całkowicie bezpłatnie.

  • Otrzymujecie go Państwo w eleganckim opakowaniu wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą.

MIR.ROZANIEC.005

Specific References