Obrączki Miarowe

zł17.00
Tax included
QTY

100% secure payments

Prosty przyrząd do mierzenia rozmiaru palców. Żeby dokładnie zmierzyć własny rozmiar swojego palca, należy posłużyć się przyrządem, który posiada obrączki w różnych rozmiarach od najmniejszego do największego. Dzięki temu możemy wybrać odpowiedni dla siebie rozmiar. Mając ten przyrząd do dyspozycji przez cały czas, możemy również mierzyć rozmiar palca o różnych porach dnia. Bywa czasem, że nasze dłonie zmieniają objętość w zależności od warunków panujących wokół nas. Inaczej zachowują się w pracy a inaczej w drodze do domu oraz podczas odpoczynku. Dzięki temu właśnie akcesorium będziesz w stanie idealnie dobrać dla siebie rozmiar zamawianego przez Ciebie wyrobu jubilerskiego.

W dodatku możesz mieć ten przyrząd całkowicie za darmo! Wystarczy, że w wiadomości po zakupie w naszym sklepie podasz numer zamówienia z transakcji zakupu obrączek miarowych a całą kwotę jaką wydałeś na zakup tego akcesorium odliczymy od Twojego kolejnego zamówienia.

Wysyłka darmowa wyłącznie na terenie Polski. Należy wybrać opcję 'odbiór osobisty' a wysyłkę zrobimy za darmo na wskazany w wiadomości adres.

1-32

Specific References