Sklep Jubilerski SUNDIAMORE

ul. Piłsudskiego 38a,
05-410 Józefów

+48 534 707 777
sklep@sundiamore.pl

Godziny otwarcia są niestandardowe, dlatego prosimy zawsze umówić się z nami na spotkanie telefonicznie, na określony dzień i godzinę.

  • Moje konto
  • 0,00 
  • (0) Koszyk

O nas

SUNDIAMORE to wspaniała Biżuteria – to możliwość otwierania relacji i dbania o nie. Od 2012 roku sprawiamy, żeby Twój prezent był naprawdę wyjątkowy!

Sundiamore, to nazwa, która powstała z połączenia trzech angielskich słów: Sun- słońce, diam- skrócone diamond czyli diament i ore – kruszec. Najogólniej firma Sundiamore zajmuje się tymi elementami od chwili powstania w kwietniu 2012 roku, jednak osoby zaangażowane w działalność firmy zajmują się branżą jubilerską od 1990 roku. Wiodącą częścią działalności jest dystrybucja diamentów – hurtowa i detaliczna. Jednak naszą pasją jest również tworzenie biżuterii, dlatego podejmujemy się wyzwań, aby udoskonalać własne projekty materializując nasze pomysły w formy jubilerskie z kamieniami szlachetnymi. Chętnie realizujemy też indywidualne zamówienia klientów dodając do ich własnych koncepcji nasze rozwiązania inspirowane naszym wieloletnim doświadczeniem w branży jubilerskiej.
Niektóre nasze realizacje można zobaczyć na fotografiach zamieszczonych na stronie sundiamore.pl. 
Oczywiście chętnie podejmujemy się również projektów i realizacji jubilerskich form według życzeń klientów.
Przy wykorzystaniu naszych diamentów w cenach hurtowych i bez pośrednictwa hurtowni, potem sklepów i salonów jubilerskich nasze produkty osiągają skandalicznie niskie ceny:) a charakteryzują się mimo swojej zwiewnej formy wyjątkowością i oryginalnym konceptem.
Zatem zapraszamy do współpracy, w jakiejkolwiek gałęzi naszej działalności. Z naszej strony gwarantujemy fantazję, pomysłowość, fachowość, terminowość i rzetelność. Oczekujesz jeszcze więcej? To dobrze trafiłeś:)

Gwarancja satysfakcji 100%

Z naszej strony gwarantujemy najwyższą jakość zastosowanych materiałów, potwierdzonych przez Państwowy Urząd Probierczy oraz w pełni profesjonalne zaangażowanie fachowej wiedzy jubilerskiej.

Indywidualne podejście do każdego zamówienia, zastosowanie najlepszej technologii zgodnej ze sztuką złotniczą, profesjonalny warsztat złotniczy, sprawiają, że otrzymujecie Państwo produkty najwyższej jakości.

ŻYCZYMY PAŃSTWU UDANYCH ZAKUPÓW!

metody płatności

Sklep Jubilerski online - SUNDIAMORE